Szanowny Gościu. Będziemy zaszczyceni, jeśli wybierzesz nasz Ośrodek.

Mając na uwadze obecny czas epidemii wirusa SARS Cov 2
wprowadziliśmy kilka istotnych zmian, 
aby poprawić Twoje i nasze bezpieczeństwo:

 

 1. Skróciliśmy do minimum czas meldunku i przebywania w recepcji. Wszystkie pozostałe, istotne dla Ciebie lub dla nas informacje, takie jak: dane do faktury, życzenia specjalne możemy załatwić telefonicznie, gdy zameldujesz się już w pokoju/domku. Pozostaw nam swój numer telefonu. Będziemy mogli komunikować się bez fizycznego kontaktu.

 2. Jeśli Twój stan zdrowia się pogorszy lub zauważysz u innego Gościa niepokojące objawy poinformuj nas o tym. Zapewniamy pełną anonimowość. To dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. 

 3. W części hotelowej posiadamy izolatkę dla osób, które wykazują wyraźne oznaki zakażenia koronawirusem i izolujemy je do czasu przyjazdu Służb Medycznych.

 4. Nasze pokoje/domki są dokładnie sprzątane i dezynfekowane po każdym Gościu po upływie minimum 24h od jego wyjazdu.

 5. W pokoju/domku znajduje się płyn do dezynfekcji rąk i instrukcja, jak prawidłowo je myć. Korzystaj z niej dla swojego i naszego bezpieczeństwa możliwie jak najczęściej.

 6. Śniadania są podawane w godz. 7:00-10:00 w rygorze sanitarnym, w formie serwowanej w restauracji.

 7. Restauracja, kawiarnia, jak i taras zewnętrzny są do Twojej dyspozycji, jednak pamiętaj o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i stosuj się do poleceń obsługi. Wchodząc i wychodząc pamiętaj o założeniu maseczki. Przy stoliku możesz ją zdjąć, jednak pamiętaj o zachowaniu ostrożności przy kasłaniu czy kichaniu. Zakrywaj usta i nos.

 8. Jeśli jesteś na coś uczulony albo jesteś na diecie z przyczyn zdrowotnych lub religijnych, poinformuj nas o tym koniecznie. Do innych diet postaramy się dostosować. Swoje życzenia przekaż recepcji telefonicznie. 

 9. Sprzątanie podczas pobytu odbywa się tylko na Twoje wyraźne życzenie. Prosimy, abyś ograniczył je do niezbędnego minimum. Wymianę ręczników, uzupełnienie kosmetyków i inne rzeczy możemy dostarczyć Ci bezkontaktowo pod drzwi. Jeśli jednak Twój pokój wymaga posprzątania poinformuj nas o tym telefonicznie. Sprzątniemy go, ale prosimy abyś nie przebywał w tym czasie w pokoju. Nasza obsługa wejdzie do pokoju po dwóch godzinach od opuszczenia go przez Ciebie. Otwórz okno przed wyjściem z pokoju, jeśli warunki pogodowe na to pozwalają.

 10. Cały ośrodek, wraz z zewnętrzną infrastrukturą, która jest narażona na dotyk jest kilkukrotnie w ciągu dnia dezynfekowana.

 11. Na terenie ośrodka pamiętaj o zachowaniu dystansu społecznego 2m od osób, z którymi nie przebywasz bezpośrednio w pokoju/domku.

 12. W pokojach hotelowych oraz domkach obowiązuje zakaz odwiedzin i spotkań z osobami, które nie mają meldunku w ośrodku.

 13. Poniżej zamieszczamy kontakt do Nas, jak również w razie potrzeby do Służb Sanitarno–Epidemiologicznych:

Recepcja: ☎ 44 631 77 60
Pogotowie Ratunkowe: ☎ 112/999
Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna: ☎ 44 631 31 08, 44 631 31 18, 509 748 182

 

Dziękujemy za wybór Elbest Hotels.
Życzymy Ci udanego pobytu w naszym Hotelu i jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę 

Z poważaniem,
Dyrektor i Załoga OSiR Wawrzkowizna 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję