Centrum Edukacyjne
Elbest

 

Centrum Edukacyjne Elbest organizując szkolenia, zadba kompleksowo o wszystkie szczegóły od wyboru trenera, sali konferencyjnej, gastronomii, noclegów po oprawę imprezy integracyjnej. Szkolenia i ich doskonała organizacja to składnia wielu aspektów i szczegółów. Warunkiem dobrej organizacji szkolenia to: dobór trenerów, odpowiedniego programu oraz właściwego miejsca i czasu. Trenerzy, z którymi współpracujemy to specjaliści z wieloletni doświadczeniem dydaktycznym i trenerskim w swoich dziedzinach. Szkolenia przygotowane są w oparciu o bogatą wiedzę i praktykę prowadzących. Forma szkoleń to głównie warsztaty, przez co uczestnicy w sposób praktyczny nabywają czy też pogłębiają wiedze z danej dziedziny. Ze względu na ich dydaktyczny charakter z pewnością przyczyniają się do podniesienia wiedzy merytorycznej pracowników oraz ich umiejętności praktycznych.

Dzięki własnemu zapleczu hotelowemu logistyka szkolenia to czysta przyjemność. Wszystkie szkolenia organizujemy w hotelach cztero- i trzy- gwiazdkowych oraz ośrodkach szkoleniowo wypoczynkowych należących do sieci Elbest Hotels. Obiekty należące do sieci Elbest Hotels są doskonałą bazą szkoleniową z komfortowymi pokojami, wyśmienitą gastronomią oraz profesjonalnym zapleczem konferencyjnym.

Dodatkowo specjalnie stworzony dział eventowy zadba o organizację czasu wolnego uczestników szkolenia, organizując wieczory tematyczne, imprezy integracyjne i ciekawe wycieczki.

Centrum Edukacyjne Elbest powstało z myślą spełniania najrozmaitszych potrzeb szkoleniowych każdego klienta.

Działamy dynamicznie, elastycznie i entuzjastycznie!!

 

Zapraszam do kontaktu:
Centrum Edukacyjne Elbest

Katarzyna Sidorczuk
tel. 605 630 649
e-mail: katarzyna.sidorczuk@elbesthotels.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję